Strona główna » Dekodery HD, 4K, LINUX, E2, DVB-T i SAT » Dekodery HDTV » Technisat Digit ISIO STC UHD - 4K
Technisat Digit ISIO STC UHD - 4KTechnisat Digit ISIO STC UHD - 4KTechnisat Digit ISIO STC UHD - 4KTechnisat Digit ISIO STC UHD - 4KTechnisat Digit ISIO STC UHD - 4KTechnisat Digit ISIO STC UHD - 4K
Technisat Digit ISIO STC UHD - 4K
Technisat Digit ISIO STC UHD - 4K
Technisat Digit ISIO STC UHD - 4K
Technisat Digit ISIO STC UHD - 4K
Technisat Digit ISIO STC UHD - 4K
Technisat Digit ISIO STC UHD - 4K
Super promocja

Technisat Digit ISIO STC UHD - 4K

Technisat

Koszt wysyłki: od 11,99 zł

Numer katalogowy: Technisat 4K

Kod producenta: Technisat 4K

Stan magazynowy: 0 szt.

Stan produktu: Nowy

Cena: 1 589,00 zł

Cena poprzednia: 1 599,00 zł

Cena katalogowa: 1 649,00 zł

Oszczędzasz: 60,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (0)
alt
DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder marki TechniSat do odbioru telewizji w jakości UHD/4K. Urządzenie to wyposażone zostało w niespotykany na rynku Xtra Tuner (potrójny tuner Twin), dzięki czemu może zastąpić 5-7 dekoderów poprzedniej generacji.
 
alt
alt
ISIO Internet-Technologie
Dzięki wyposażeniu dekodera w wiele funkcjonalności Internetowych, urządzenie umożliwia dostęp do usług interaktywnych, bibliotek mediów, swobodne surfowanie w Internecie, korzystanie z usług "Video-on-demand" i możliwości oferowanych przez HbbTV. HbbTV to technologia, która pozwala podczas oglądania telewizji na uzyskiwanie dostępu do treści powiązanych z aktualnym programem (interaktywne usługi dodatkowe i dodatkowe informacje o bieżącym programie za pośrednictwem Internetu).
 
SiehFern INFO Plus (usługa dodatkowa)
W tym informatorze o programach (ePID) firma TechniSat oferuje bezpłatnie aktualny i wyczerpujący przegląd wielu programów. Przegląd programów obejmuje do siedmiu kolejnych dni, jest uzupełniony o funkcję wyszukiwania, sortowania według rodzajów oraz (w przypadku odbioru satelitarnego) materiał ilustracyjny dotyczący wybranych programów. Poprzez SiehFern INFO Plus można szybko i wygodnie aktywować timer.
alt


MyTechniSat-App
Nigdy wcześniej Państwa dekoder nie był tak wszechstronny: odbiór programów TV i radia, odtwarzanie multimediów, nagrywanie. Dzięki aplikacji MyTechniSat na Smartphony i iPhony Apple, możecie Państwo za pomocą dotykowego ekranu telefonu, sterować swoimi urządzeniami TechniSat. Również będąc poza domem zdalnie zaprogramujecie Państwo nagrania przez internet w swoim Smartphonie.
 
CI+
Urządzenie jest wyposażone w złącze typu Common Interface (CI+). Jest to uniwersalne złącze służące do odbioru płatnych kanałów telewizyjnych i radiowych (np. Cyfra +, telewizja n HD na kartę), bez żadnych dodatkowych dekoderów, wystarczy moduł CI+ oraz karta abonamentowa.
alt

ISIPRO
Bezpłatny menedżer list kanałów TechniSat eliminuje żmudne i uciążliwe ręczne poszukiwania stacji. Na wypadek zmiany częstotliwości nadawania lub włączenie/wyłączenia kanałów funkcja ta została wyposażona w automatyczną aktualizację listy kanałów. Operacja ta jest przeprowadzana po zaakceptowaniu aktualizacji. Indywidualne listy kanałów użytkownika pozostają zachowane, a w razie potrzeby odpowiednio dostosowane.
alt

Telewizja i radio
Odbiór bezpłatnych cyfrowych kablowych programów TV i radiowych.

alt

Kabel ISIPRO
Bezpłatny menedżer list kanałów TechniSat eliminuje żmudne i uciążliwe ręczne poszukiwania stacji. Przy wyłączaniu urządzenia automatycznie uruchamiana jest funkcja wyszukiwania stacji z dostosowaniem list kanałów. W przypadku zmiany parametrów nadawania (po kolejnym włączeniu) pojawią się informacje o dostosowaniu listy kanałów. Indywidualne listy kanałów użytkownika pozostają zachowane lub w razie potrzeby są odpowiednio dostosowywane.
TechniMatic (usługa dodatkowa)
Darmowa aktualizacja oprogramowania sprawia, że wszystkie urządzenia Technisat są gotowe do pracy. Dostęp do najnowszych wersji oraz aktualnych poprawek mają Państwo w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Aby sprawdzić ich dostępność, wystarczy w menu urządzenia wybrać opcję "Sprawdź czy jest dostępna nowa wersja oprogramowania".
AutoInstall
Przy pierwszym uruchomieniu urządzenia warto dopasować jego podstawowe ustawienia (szczególnie do lokalnych warunków). Asystent instalacji TechniSat przeprowadza krok po kroku przez kolejne etapy instalacji, wykorzystując okna dialogowe. Dzięki temu konfiguracja jest szybka i bezproblemowa. W ten sposób urządzenie jest w krótkim czasie gotowe do pracy.
alt

TechniFamily
Funkcja TechniFamily umożliwia tworzenie chronionych hasłem profili użytkowników. Dla każdego profilu można zdefiniować oddzielne prawa i ograniczenia, np. w zakresie dostępu do wybranych kanałów, dziennego limitu czasu oglądania telewizji lub maksymalnego czasu korzystania z urządzenia. Funkcja ta umożliwia rodzicom kontrolować jaki dostęp do telewizji mają mieć dzieci.
UHD 4K
UHD oznacza telewizję wysokiej rozdzielczości, która zapewnia doskonałą jakość obrazu. Technologia UHD umożliwia odtworzenie obrazu z zachowaniem wysokiego poziomu szczegółowości i głębi. Kontrast oraz kształty są przedstawiane z większą precyzją i w żywszych kolorach. Dodatkowo, poszerzony format obrazu programów UHD lepiej odpowiada sposobowi postrzegania ludzkiego oka. Odtwarzany w tym formacie obraz stwarza wrażenie bardziej zbliżonego do rzeczywistości.
alt

Funkcja Timeshift
Ta niezwykle przydatna i popularna funkcja umożliwia odtwarzanie programu już w trakcie jego nagrywania. Nagrywanie i odtwarzanie realizowane są jednocześnie. Trwające nagranie może zostać w dowolnym momencie zatrzymane i odtworzone w innym momencie. Możliwe jest także ponowne odtwarzanie wybranych scen i szybkie pomijanie nieistotnych fragmentów. Dzięki tej funkcji użytkownik ma możliwość rozpoczęcia odtwarzania lub jego zatrzymania i kontynuowania w dowolnie wybranym momencie.
alt

Perfect Recording
Rozpoznawanie przesunięcia czasu emisji w trybie DVR.

alt

Universal Plug And Play (UPnP)
Urządzenie może zostać łatwo podłączone do wbudowanego złącza Ethernet (opcjonalnie także za pośrednictwem adaptera WLAN) i włączone do sieci domowej, łącząc takie urządzenia jak komputer, telewizor, zestaw audio, aparaty cyfrowe itp. za pośrednictwem protokołu UPnP/DLNA.
Przystosowanie do odbioru płatnych kanałów TV
Urządzenie to umożliwia także odbiór płatnych programów kodowanych (Pay-TV). Odbiór programów płatnych wymaga wykupienia odpowiedniego abonamentu nadawcy danego płatnego kanału.
 
alt

Conax
Wbudowany system dekodowania CONAX z czytnikiem kart Smartcard służący do odbioru płatnych kanałów telewizyjnych i radiowych (np. telewizji na kartę, MTV Unlimited).
Interfejs sieciowy
Poprzez złącze sieciowe urządzenie może zostać podłączone do sieci domowej, na przykład za pomocą routera DSL.
HTML5
Produkty serii ISIO obsługują serwisy filmowe i VideoOnDemand oparte o HTML5, jak np.YouTube. HTML5-Video to najnowszy standard prezentacji filmów na stronach www. Dzięki kompatybilności z tym systemem dekodery ISIO są przygotowane do odbioru wielu nowych stron i treści.
alt

Funkcja PIP
Działanie funkcji obraz w obrazie (PIP, Picture In Picture) polega na pomniejszeniu okienka z wyświetlanym programem telewizyjnym i wyświetlanie go przy krawędzi ekranu w trakcie oglądania innego programu.
alt

HDMI (wyjście)
To wydajne złącze zostało stworzone specjalnie do szybkiego i bezstratnego cyfrowego przekazu obrazów o wysokiej rozdzielczości i dźwięku przestrzennego. Nawet zaawansowana grafika i szybkie dynamiczne sceny są odtwarzane z zachowaniem najwyższej jakości. Poza imponującymi parametrami, połączenia HDMI charakteryzują się także dwukierunkowym przesyłem danych.
Czytnik kart SD
Czytnik kart pamięci typu flash w formacie SD/MMC.

alt

JPEG
Funkcja umożliwia bezpośrednie odtwarzanie z podłączonego nośnika danych na przykład zdjęć z urlopu zapisanych w formacie JPG.
Funkcja edycji nagrań
Nagrane programy można łatwo edytować, np. usunąć bloki reklamowe.

alt

Zmiana pozycji kanałów na liście
Można na przykład wymieszać analogowe i cyfrowe kanały telewizji kablowej na jednej liście kanałów.
Kompatybilny z TechniRouter
Odbiornik ten jest przystosowany do współpracy z wszystkimi urządzeniami TechniRouter. Umożliwia on wykorzystywanie funkcji SCR z rozszerzonym protokołem DiSEqC, zgodnie z europejską normą EN 50494. Funkcja SCR (Satellite Channel Routing) umożliwia przesyłanie dużej liczby programów satelitarnych do określonego odbiornika za pomocą jednego przewodu, z wykorzystaniem charakterystycznej częstotliwości nośnej.
alt
FreiSatDigital
Przekaz satelitarny umożliwia odbieranie znacznie większej liczby kanałów radiowych i telewizyjnych niż telewizje kablowe lub odbiór antenowy. Tylko satelity znajdujące się na pozycji ASTRA 19,2° Wschód oferują setki bezpłatnych kanałów radiowych i telewizyjnych z całego świata.
alt
Żyjesz aktywnie, pracujesz poza domem, dużo podróżujesz, ale lubisz też po pracowitym dniu relaksować się przed telewizorem? Chciałbyś, będąc poza domem, móc w każdej chwili zaprogramować nagrywanie ulubionych seriali telewizyjnych, audycji sportowych, czy ciekawych premier filmowych, na które nie zdążysz wrócić do domu? Nic prostszego, teraz dzięki aplikacji MyTechniSat app, wszyscy posiadacze smartfonów i tabletów (z systemem iOS lub Android) mogą zdalnie zarządzać swoim dekoderem TechniSat ISIO.
 
Aplikacja pozwala użytkownikom dekoderów satelitarnych TechniSat DIGIT ISIO S i TechniCorder ISIO S oraz kablowych DIGIT ISIO C i DigiCorder ISIO C sterować nimi zdalnie za pomocą smartfona, używając panelu dotykowego, jak zwykłego pilota. Można również na ekranie smartfona odtwarzać pliki multimedialne (z muzyką, zdjęciami czy filmami), zapisane w pamięci dekodera. Zawsze w zasięgu ręki jest również aktualny elektroniczny program telewizyjny na 7 dni (EPG).
Komfortowa obsługa i intuicyjna nawigacja www
Poza możliwością używania ekranu dotykowego telefonu, jak normalnego pilota, MyTechniSat-App pozwala (w obrębie zasięgu WLAN) łatwo, szybko i intuicyjnie nawigować po menu i listach programów za pomocą panelu kontrolnego i tylko trzech przycisków. Dotykowy panel kontrolny sprawia również, że korzystanie z internetu, dzięki bezpośredniej obsłudze kursora, oraz możliwości przewijania i powiększania obrazu, jest niezwykle wygodne. Teksty, np. adresy stron www, można wpisywać za pomocą dotykowej klawiatury.
EPG i nagrywanie
Z aplikacją MyTechniSat Smartphone-App mogą Państwo zdalnie, będąc poza domem, przeglądać elektroniczny program TV (EPG) i programować nagrania na swoim dekoderze ISIO. Potrzebny jest tylko smartfon z dostępem do internetu. Wystarczy go jednorazowo zarejestrować, aby swobodnie korzystać z zalet aplikacji. Każde kolejne logowanie będzie możliwe bez podawania IP czy innych ustawień.
Pliki multimedialne
Zdjęcia, muzyka i filmy zapisane w pamięci dekodera TechniSat można (w obrębie zasięgu sieci WLAN) przeglądać na smartfonie lub tablecie. Można odtwarzać również nagrania, przy pomocy zainstalowanego media playera.
 
Parametry techniczne:
 • Obsługiwana rozdzielczość do 4KUHD / treść 4K (HDMI z 4K 50 / 60p /HDCP 2.2 / H.265 / HEVC)
 • Triple tuner 3x Twin Tuner: 2x DVB-S2, DVB-C i DVB-T2
 • Model: 0100/4757

Wejścia/wyjścia:
 • 1x HDMI ™ (z) (4K 50 / 60p / HDCP 2.2)
 • 2x USB 3.0
 • 1x Common Interface Plus (CI +)
 • 1x Czytnik kart inteligentnych
 • 1x wyjście audio koaksjalne (RCA)
 • 1x Optyczne cyfrowe wyjście audio
 • 1x wyjście analogowe audio (lewy / prawy)
 • 1x 1 Gigabit Ethernet (1000 Mb / s) (RJ-45)
 • 2x Gniazdo
 • 1x złącze IEC

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu